Çorlu Kasko Sigortası

Kasko Sigortası Nedir ?

Kasko sigortası, aracınızın başına gelebilecek beklenmedik olaylar sonucunda oluşabilecek maddi hasarları karşılayan bir sigorta türüdür. Kasko sigortası, trafik sigortasından farklı olarak zorunlu değildir ancak aracınızı ve bütçenizi koruma altına almak için yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Kasko Sigortası Ne İşe Yarar ?

Kasko sigortası, aracınızın kaza yapması, çalınması, yanması, sel, dolu, deprem gibi doğal afetlere maruz kalması gibi durumlarda size maddi destek sağlar. Kasko sigortası yaptırarak aracınızın tamir masraflarını kendi cebinizden ödemek zorunda kalmazsınız. Ayrıca kasko sigortasında yer alan ihtiyari mali mesuliyet (İMM) teminatı ile kaza sonucu karşı tarafa verdiğiniz zararları da kaskonuz ile ödeyebilirsiniz.

Kasko Sigortasını Etkileyen Faktörler ?

Kasko sigortası fiyatları ise aracınızın marka, model, yaş, motor hacmi gibi özelliklerine, seçtiğiniz paket ve teminatlara, belirlediğiniz kasko bedeline ve hasarsızlık indirimine göre değişir. Kasko sigortası fiyatlarını karşılaştırmak ve en uygun teklifi almak için Sigorta Dünyası’nın online platformunu kullanabilirsiniz. Sigorta Dünyası’nda sadece birkaç dakika içinde en iyi fiyat garantisiyle kasko sigortası teklifi alabilirsiniz.